Medarbetare

Jessica Eliardsson

VD
jessica.eliardsson@osthammarshem.se
0173-425 56

Kjell Jansson

Förvaltningschef
kjell.jansson@osthammarshem.se
0173-425 53

Jennie Saglam

Ekonomichef
jennie.saglam@osthammarshem.se
0173-425 54

Ralf Johansson

Bygg- och Hållbarhetschef 
ralf.johansson@osthammarshem.se
0173-425 59

Sanna Alm

Sanna Alm

Uthyrnings-/Marknadsansvarig
susanna.rasting@osthammarshem.se
0173-425 68

Erika Forslöv

Uthyrning / Kommunikation
erika.forslov@osthammarshem.se
0173-425 66

Anders Ihre

Anders Ihre

Verksamhetsutvecklare
anders.ihre@osthammarshem.se
0173-425 52

Torgny Gille

Torgny Gille

Energicontroller och IT
torgny.gille@osthammarshem.se
0173-425 51

Åsa Selmer

Redovisningsekonom 

0173-425 57

Christer Svensk

Ventilationstekniker

0173-425 55

Andreas Fors

Bovärd i Gimo

0173-425 62

Mikael Lind

Bovärd i Gimo/Hargshamn

0173-425 58

Sara Holmgren

Bovärd i Gimo

0173-425 81

Guy Andersson

Bovärd i Österbybruk

0173-425 63

Björn Karberg

Bovärd i Österbybruk

0173-425 64

Torbjörn Svensson

Bovärd i Alunda & Besiktningsman

0173-425 61

Olov Jansson

Bovärd i Östhammar

0173-425 60

Johan Lundholm

Bovärd i Östhammar

0173-425 65

Roger Jansson

Bovärd i Östhammar/Öregrund 

0173-425 69