penna-2

Organisationen

Här finner ni information om Östhammarshem, våra medarbetare, organisationen och senaste årsredovisningarna.

Östhammarshems styrelse

Ordförande: Fabian Sjöberg

Vice ordförande: Margareta Widén-Berggren

Ledamöter: Tomas Bendiksen, Lars O Holmgren, Ylva Lundin, Paul Sandberg, Sabina Ståhl

Ersättare: Pernilla Grahn, Erik Helén, Kristina Karl-Eriksdotter, Jessica Kumlin, Måns Lorichs, Stefan Reilander, Camilla Strandman

Östhammarshems affärsplan

Klicka på bilden nedan för att komma till Östhammarshems affärsplan för 2023-2026


Kontakt

Vid låsöppning, störning eller akuta fel och brister under icke ordinarie arbetstid ring:
Skadeservice AB, 010-155 61 00

Länkar

Östhammars kommun

Skadeservice AB

Arbeta hos oss

Hos Östhammarshem finns dem flesta av yrken. Idag är vi 26 medarbetare som arbetar med allt från ekonomi, administration, förvaltning och drift. Vill du arbeta där kunden står i fokus och teamet värnar om varandra? Då är vi nog platsen för dig!

Arbeta hos oss
Bovärd rensar avlopp
totte vent

Våra medarbetare

Alexander Berg

Miljövärd

Tel0173-425 67 Emailalexander.berg@osthammarshem.se
Anders Bengtson

Bovärd i Östhammar

Tel0173-425 65 Emailanders.bengtson@osthammarshem.se
IMG_1399
Anders Ihre

Verksamhetsutvecklare & lokaluthyrare

Tel0173-425 52 Emailanders.ihre@osthammarshem.se
Andreas 5
Andreas Nilsson

Verksamhetsutvecklare & systemförvaltare

Tel0173-425 82 Emailandreas.nilsson@osthammarshem.se
IMG_1513
Björn Karberg

Bovärd i Österbybruk

Tel0173-425 64 Emailbjorn.karberg@osthammarshem.se
Christer Svensk

Ventilationstekniker

Tel0173-425 55 Emailchrister.svensk@osthammarshem.se
IMG_1429
Elin Danielsson

Miljövärd

Tel0173-425 84 Emailelin.danielsson@osthammarshem.se
Erika Forslöv

Bokonsulent

Tel0173-425 66 Emailerika.forslov@osthammarshem.se
IMG_1522
Guy Andersson

Bovärd i Österbybruk

Tel0173-425 63 Emailguy.andersson@osthammarshem.se
IMG_1384
Håkan Olsson

Områdeschef

Tel0173-425 81 Emailhakan.olsson@osthammarshem.se
Jennie 1
Jennie Saglam

Ekonomichef

Tel0173-425 54 Emailjennie.saglam@osthammarshem.se
Jessica 2
Jessica Eriksson

Miljövärd

Tel0173-425 86 Emailjessica.eriksson@osthammarshem.se
IMG_1469
Joacim Nordell

Bovärd i Gimo

Tel0173-42562 Emailjoacim.nordell@osthammarshem.se
IMG_1393-2
Jonas Köhler

Fastighetschef

Tel0173-425 59 Emailjonas.kohler@osthammarshem.se
Josefine 1
Josefine Eriksson

Miljövärd

Tel0173-425 85 Emailjosefine.eriksson@osthammarshem.se
Katarina Ek

Redovisningsekonom

Tel0173-425 57 Emailkatarina.ek@osthammarshem.se
Kjell Jansson

Områdeschef

Tel0173-425 53 Emailkjell.jansson@osthammarshem.se
Micke 2
Mikael Lind

Bovärd i Gimo samt besiktningsman

Tel0173-425 58 Emailmikael.lind@osthammarshem.se
IMG_1473
Milva Bergqvist

Trädgårdsvärd

Tel0173-425 83 Emailmilva.bergqvist@osthammarshem.se
IMG_1489
Olov Jansson

Bovärd i Östhammar

Tel0173-425 60 Emailolov.jansson@osthammarshem.se
IMG_1319-2
Sanna Alm

Uthyrningsansvarig

Tel0173-425 68 Emailsusanna.rasting@osthammarshem.se
IMG_1517
Tobias Kingfeldt

Bovärd i Öregrund och Östhammar

Tel0173-425 69 Emailtobias.kingfeldt@osthammarshem.se
Tobbe 2
Torbjörn Svensson

Bovärd i Alunda samt besiktningsman

Tel0173-425 61 Emailtorbjorn.svensson@osthammarshem.se
IMG_1449
Torgny Gille

Energicontroller

Tel0173-425 51 Emailtorgny.gille@osthammarshem.se
IMG_1353-logo
Yasmine Hollsten

HR och kommunikationschef

Tel0173-42587 Emailyasmine.hollsten@osthammarshem.se